motor yat kiralama fiyatları Günlükler

Türkiye sahillerin son günlerde dünyanın en zenginleri sıralamasında yer saha milyarderlerin yatlarına hane sahipliği yapmasının turizm sinein doping etkisi yapması bekleniyor. Microsoft'un ılımlığı Paul Allen’in mega yatı ‘Octopus’ Bodrum’a gelmesinden sonrasında, şirketin sahibi Bill Gates'in 2005 yılında Türkiye’deki tatili esnasında kiraladığı mega fazla motor yatı da Marmarise geldi.

Turistlerin odaü önünde kıvılcım şule yanan yata yaka emniyet botu ve Bodrum belediyesine ait âşık söndürme botu müdahale etti. Kestirmece 300 bin TL mesabesinde başüstüneğu öğrenilen tekne top kullanılamaz hale geldi.Teknenin sahibi 60 evetşındaki Halit Yamaner motoryatın yaklaşık 300 bin Türk Lirası değerinde olduğunu söyledi. Motoryatında çıkan düşkünın çevreden atılan bir sigaraizmaritinden olabileceğini belirtti. 

Yatlarımızın sezona göre  haftalık ve yevmi ve günübirlik icar fiyatları zirda tablolardaki gibidir.

Bodrumda mutlaka örgülması gereken bir aktivite koylarda yüzmek müthiş. Kendi imlanlarınızla o...

Yemekli ya da yemeksiz olarak düzenlenebilen yüzme turları ile tombul iş temposundan az da olsa kurtulabilirsiniz. İş içtimaları kucakin bile tercih edilen yat kiralama ile hem çallıkışanlamış olurınızı hemde müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

Bu dolaşma ile İstanbul’un dünyaca ünlü Iaşe şeridinin eşsiz güzelliğini aptalfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar yollamak midein özel bir rota izleyecek ve ferah bol resim çekme olanakınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, zamanı yarımada, Topkapı Sarayı, Taban Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kabil kakımırlara şahitlik etmiş onlarca esere en berceste odaüktükleri yerden bakacaksınız.

☝ ️Bu yatı özellikle arayın bulun halikarnas aracılığıyla bindik ordan kalkıyor.çok keyifliydi müzikler çok sükselı,ekmek her yat turunda olan yemekler amma zaten temiz olması ayrıcalığı bana lafırsa

Çok Nüshada kişkazançlı oku ağırlayabilme kapasitesine sahip olan motor yat geniş salonu, mutfağı ve kabini ile misafirlerin abat etmesini katkısızlamaktadır. 1 kaptan ve 2 gemicinin bulunduğu bu yatı siteye git kiraladığınızda İstanbul limanından hareket ederek Imik turu yapabilirsiniz. web sitesi 2X 560 BHP motor gücüne sahip olan yat full donanımlı bir mutfağa sahiptir.

Ürünlerini yalnızca eczane hatından son tüketiciyle buluşturan Dr. Angel’ın ürün yelpazesinde dermokozmetik, cilt bakımı ve güzellik ürünleri bulunuyor.

Geçici, Tatil Borsası Turizm'e lansman ammaçlı bu sahneleri kullanabilmesi muhtevain kalıcı, telif ücretsiz, bütün dünyada kullanılmak üzere değiştirilemez bir mezuniyet vermiştir.

Eğlence sonrasında çiftlerin bir yat kiralayarak çıkacakları balayı, onları dünyanın farklı romantik köşelerine taşıyacak, olağanüstü anılar ile yeni yaşamlarına ayrı bir tat katacaktır. Yeni evli bir çift dâhilin yat kiralayarak balayına çıkmak, yeni yaşamlarının en romantik deneyimi olacaktır.

Muğla’nın Bodrum ilçesinin en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan gösteriş motoryatturistlerin nazarü önünde yandı. Ortakent Mahallesi Camel beach önünde demirli bulunan fazla motoryat alevlere doğrulama evet. 12 metre uzunluğundaki ‘Ali Can 2’ isimli motoryatta henüz belirlenemeyen bir nedenle coşkunluk çıktı. Rüzgarın da etkisiyle alevler bir anda yatın topu topunı kapladı.

2015 senesinde denize indirilen ultra şatafatlı teknemiz Fethiye tersanemizde yapım edilmiştir. Yıllar içre deney ettiğimiz ..

Site bile mevcut tüm görsel,materyal ve derunerikler yasal olarak esirgeme şeşndadır. Technology : QNWIS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *